`
Projekty Unijne Biuletyn Informacji Publicznej Epuap

16 marca 2017

W tym dniu pracowaliśmy w gminie Skawina i w gminie Czernichów.

1. O godzinie 8:30 obrady komisji BRD rozpoczęły się w gabinecie Burmistrza Norberta Rzepisko w Skawinie. W komisji uczestniczył Pan Burmistrz wraz z inspektorem Andrzejem Szymczakiem, Pan Przewodniczący Komisji Infrastruktury Stanisław Żak oraz przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Krakowie Pan Wojciech Madeja. Zespół ZDPK reprezentował Tomasz Szmyd, Konrad Stach i Marcin Karcz.

Skawina BRD

Po dyskusji odbyła się wizja w terenie i zapoznanie z wybranymi zadaniami w plenarze. Ostateczny wynik pracy nastąpi po spisaniu protokołu oraz dyskusji studialnej w siedzibie Zarządu Dróg.

2. O godz. 12:15 rozpoczęliśmy dyskusję na sali sesyjnej Rady Gminy Czernichów. Na spotkanie przybyły Panie Radne Powiatowe Zofia Pyla i Janina Grela. Po wymianie uwag udaliśmy się w teren do miejscowości Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Rybna, Kamień, Rusocice, Kłokoczy i Czernichów.

Zadania zgłoszone z terenu gminy Czernichów polegają na montażu dodatkowych barier energochłonnych, wykonaniu oznakowania poziomego lub korekty istniejących przejść dla pieszych.

image_pdfimage_print
Data publikacji:
Kategoria: Nieopublkowane