Nowe ognisko ptasiej grypy

W związku z ujawnieniem na terenie powiatu krakowskiego nowego ogniska tzw. ptasiej grypy informujemy o utrudnieniach jakie się pojawią na drogach powiatowych w Libertowie oraz w sąsiednich miejscowościach.

ptasiagrypa

Bardzo prosimy o ostrożną jazdę i dostosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Mapka z granicami stref w załączeniu.

Program BRD w powiecie krakowskim

Zapraszamy do zakładki BRD'2017 celem zapoznania się z informacjami dotyczącymi realizacji programu Bezpieczny Powiat Krakowski w roku bieżącym.

Wszelkie uwagi dot. zagrożeń bezpieczeństwa można zgłaszać także na stronie Policji.

Ptasia grypa

W związku z wystąpieniem tzw. "Ptasiej grypy" powstały utrudnienia na drogach powiatowych nr 1939K i 1786K w Woli Radziszowkiej, 1940K w Radziszowie, 2202K ul. Żwirowa w Skawinie, 2204K ul. Graniczna w Skawinie i 2174K ul. Jana Pawła II w Libertowie.

ptasiagrypa

Utrudnienia polegają na konieczności przejazdu przez maty dezynfekcjne z ograniczeniami prędkości. Prosimy kierowców o ostrożną jazdę.

Kursowanie promów na Wiśle

znak prom T 11 2017-01-23.
Przeprawy promowe na Wiśle w Czernichowie w ciągu DP nr 2183K  i w Jeziorzanach (2179K) działają (ruch został wznowiony).

Zamnięcie drogi w Woli Radziszowskiej od dnia 16r12-19

znak A 14 roboty 50Szanowni Pasażerowie oraz użytkownicy drogi powiatowej nr 1786K,

Uprzejmie informujemy, że w związku z wykonywaniem nakładki asfaltowej na drodze powiatowej nr 1786K w Woli Radziszowskiej wykonawca prac firma PRODiM Oskar Niezabitowski planuje zamknięcie drogi w dniach 19, 20 i 21 grudnia 2016 r. w godzinach od 8:00 do 20:00.

W tym czasie ze względu na brak możliwości przejazdu linia aglomeracyjna nr 263 zostanie skrócona do przystanku Radziszów PKP.

Bez obsługi pozostaną przystanki: Wola Radziszowska Łęg, Wola Radziszowska Mała Ostra Góra, Wola Radziszowska Most, Wola Radziszowska Lipki, Wola Radziszowska Podgaźle, Wola Radziszowska Centrum, Wola Radziszowska Chorzyny, Wola Radziszowska.

Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że termin prac może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.