Odnawianie oznakowania poziomego

poziomeOdnawianie oznakowania poziomego jest planowane na miesiąc lipiec i sierpień. W te miesiące mamy bowiem mniejsze natężenie ruchu i roboty wykonywane na drogach nie są tak dokuczliwe dla kierujących.

Oznakowanie poziome, które obecnie jest niewidoczne i zamazane będzie odnawiane w ramach robót gwarancyjnych.

Koszenie pasów drogowych

Do 15 czerwca jest wyznaczony czas na dokonanie tzw. trzeciego koszenia traw znajdujących się w pasach drogowych dróg powiatowych.

Koszenie

Z listą wykonawców realizujących koszenie na poszczególnych rejonach można się zapoznać klikając na poniższy link.

Wszelkie uwagi dotyczące złego wykonania robót można zgłaszać na następujący email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. najlepiej wraz ze zdjęciami. Wszystkie uwagi będą przyjęte, zgłoszenia sprawdzone i przekazane wykonawcom do dokonania poprawek.

Budowa nowej nawierzchni na DP nr 2143K

znak A 14 roboty 50

Z uwagi na roboty nakładkowe prowadzone na drodze powiatowej nr 2143K w Rzeplinie i Cianowicach nastąpią utrudnienia w ruchu polegające na czasowym zamknięciu drogi. Wskazano trasę objazdową.

znak b 1Bardzo przepraszamy za czasową niemożliwość korzystania z tej drogi. Po remoncie komfort jazdy kierującym znacznie się poprawi.

XV Bieg Skawiński

bieg skawińskiW dniu 13 maja 2017 r. (sobota) odbędzie się XV Bieg Skawiński. W związku z tym wydarzeniem nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej nr 1940K relacji Skawina - Radziszów oraz na drodze powiatowej nr 2291K ul. Konopnickiej w Skawinie. Utrudnienia potrwają od ok. 14:15 do 16:45 i będą polegały na wyłączeniu tych dróg z ruchu drogowego.

Ze szczegółami tego wydarzenia można się zapoznać na stronie internetowej organizatorów.

Droga powiatowa 2122K w Nielepicach zamknięta od 15 maja

znak b 1Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 maja 2017 roku (poniedziałek) droga powiatowa nr 2122K w m. Nielepice będzie nieprzejazdna w związku z jej przebudową.

znak A 14 roboty 50Dojazd do posesji mieszkańców będzie zachowany, ale z czasowymi utrudnieniami. Wyznaczono stosowne objazdy przez m. Burów, Kleszczów i Kochanów wg oznakowania zastosowanego na drogach.

Roboty prowadzi firma TRANSFIG z Przegini Duchownej. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.